YOGA:

Hindistan kökenli olup fiziksel ve zihinsel disiplinleri tarif etmek için kullanılır. Aynı zamanda Hinduizm, Budizm ve Jainizm'de çeşitli meditatif uygulamalara da yoga adı verilmektedir.

Yoga’nın çeşitleri vardır

Hatha-kundalini-Yin-power-vinyasa

Bu yoga tarzlarının hepsinden yararlanıyor olacağız...

 

PİLATES:

Joseph hubertus pilates tarafından yirminci yüzyılın başlarında geliştirilen bir fiziksel fitness sistemidir. pilates methodu aynı zamanda zihnin kaslar üzerinde ki kullanımını desteklediği için contrology ( kontrol bilimi) olarak adlandırılmıştır. pilates; bedenin dengede tutulmasına yardımcı olur ve omurgayı desteklemekte önemli işlevleri olan temel kaslar üzerine yoğunlaşılan bir egzersiz programıdır.

 

Fonksiyonel Antrenman

Vücudun işlevsellik kazanmasını amaçlayan bir antreman türü olan Fonksiyonel Antremanlar; bütün vücudu çalıştıracak hareketleri kapsayan ve bunları değişik amaçlarla peş peşe yaptıran, farklı yoğunluktaki ve süredeki hareketlerden oluşan bir antrenman disiplinidir.

 

Fitness ağırlık antrenman

Ağırlık antrenmanı, kasların hacmini (kas hipertrofisi) ve gücünü arttırmaya yönelik olan bir egzersiz çeşididir. Doğru uygulandığı takdirde; ağırlık kaldırma egzersizi, yalnızca güç arttırmayı sağlamaz aynı zamanda sağlık üzerinde de olumlu etki yapabilmektedir.

 

Zumba

Zumba, 1990 yılında Kolombiyalı dansçı Beto Perez tarafından keşfedilmiştir. Kelime anlamı ise hızlı hareket etmektir. Zumba içerisinde birçok dans barındıran bir spordur. Latin dansları eşliğinde yapılan salsa, hip- hop, mambo, samba ve oryantel gibi farklı dansları barındıran bir fitness programıdır.

Spor eğitimlerimiz, online olarak düzenlenmektedir. Her bir dersin süresi… dk dır. Derslerimiz 6 kişilik grup dersi ya da birebir özel ders şeklinde gerçekleştirilecektir.

 

Unutma söz konusu sağlık ve mutluluksa biz her zaman senin yanındayız.

“Her şeyden önce sağlık”

Spor Eğitimi Başvuru Formu

Fiyat teklifi almak isteyenlerin doldurması zorunludur.