Herkesin beslenme şekli, yaşam tarzı, biyokimyası ve genetik alt yapısı farklıyken aynı beslenme tarzını uygulaması baştan hatalı gibi gözükmektedir. 

Genetik bir çeşitlik, genler; bireylerin arasındaki farklılık (polimorfizm) göstermesi, herkesin bazı genlerindeki farklılıkların besinleri kullandığında farklılıklar yaratması, metabolik aktiviteyi ve sağlığı etkileyebilir.

Bu bireysel farklılıklar, besinlerden her bireyin nasıl etkileneceğini belirler.

Yiyecekleri hangi ölçüde sindirebildiğimiz ve ne kadarını kullanabileceğimiz açısından farklılıklar taşırız.

"Su içsem yarıyor", "Benden kat kat fazla yiyor ama ben kilo alıyorum", "Metabolizmasını kıskanıyorum" gibi ifadeler hep gündemde...

Eğitime Kimler Kayıt Yaptırabilir:

Sağlık alanında çalışanlarımız (doktor, diş hekimi, eczacı, diyetisyen, moleküler biyoloji ve genetik mezunları, fizyoterapist ) ve bu alanlarda  eğitim alan öğrencilerimize yönelik bir eğitimdir. 

Eğitim Hangi Online Plartformda Yapılacaktır?

Eğitimimiz Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir. Eğitim linki; bizlere iletmiş olduğunuz telefon numarasına whatsapp/sms üzerinden gönderilecektir.

Sertifika:

Eğitim sonunda katılım sertifikaları; dijital ortamdan (Mail üzerinden) ve ıslak imzalı olarak adresinize kargolanacaktır.

Kayıt:

İsim Soyisim, Mezuniyet/ Öğrenci belgenizi, ödeme dekontunuzu, iletişim bilgilerinizi ( katılım sertifikasının kargolanacağı. adres, iletişim numarası info@lamerlasante.com mail adresine göndermeniz eğitime kayıt olmak için yeterlidir.

Eğitim Ücreti ve Ödeme:

150 TL+ KDV

Garanti Bankası:

Fatma Deniz

İBAN: TR33 0006 2001 3960 0006 6997 27