Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi  Sağlık bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olarak tamamladı.

2015-2016 yıllarında Sportofit Performans Akademi şirketinde  Sporcu Sağlığı Değerlendirme ve Performans Geliştirme alanında Spor Fizyoterapisti olarak çalıştı.

2016 Rio De Janeiro Yaz Olimpiyat Oyunları’na hazırlık sürecinde Kano ve Kürek Olimpik Milli Takımları ile çalıştı.

2015-2017 yılları arasında U15 Futbol, Taekwondo, Halter, Badminton, Judo, Kano, Eskrim, Kürek ve Wushu Milli Takımları, Karayolları Voleybol Kulübü, ES Voleybol Kulübü A ve Altyapı Takımları ve Osmanlıspor  Futbol altyapı sporcularının Sporcu Sağlığı ve Performans Gelişimi alanında Spor Fizyoterapisti olarak görev aldı.

2016-2019 yılları arasında PT Akademi Sporcu Sağlığı ve Performans Test Merkezi’nde kurucu spor fizyoterapisti ve genel koordinatör  olarak çeşitli ortopedik ve spor yaralanmaları alanlarında çalışmalarını gerçekleştirdi.

Marmara Üniversitesi‘nde Spor ve Sağlık Bilimleri alanında yüksek lisans programına devam etmektedir. 

2019 yılı Nisan ayı itibariyle kurucu fizyoterapist olarak LIFEON CONCEPT şirketinde Triatlon, Futbol,  Atletizm, Bisiklet, Yüzme, Tenis ve Golf sporcuları ile  çeşitli ortopedik ve spor yaralanmaları alanında çalışmalarına devam etmektedir.

2021 yılı başlarında Türkiye Futbol Federasyonu Antrenör Eğitim Programı ve Kadın Milli Takımların Fiziksel Uygunluk ve Performans Testleri alanında danışmanlık yaptı.

2022 yılı itibariyle Türkiye Golf Federasyonu sağlık kurulu bünyesinde danışman olarak hizmet vermektedir.

2022 yılı itibariyle Bahçeşehir Üniversitesi - Sağlık Bilimleri Fakültesi - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü öğrencilerine sporcu sağlığı dersini vermektedir.

2022 yılı itibariyle İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde eğitmen ve danışman olarak hizmet vermektedir.

Triatlon, Crossfit, Resim ve Müzik alanlarında sanat ve sporla ilgilenmeye devam etmektedir. Müsabık sporcu olarak triatlon, yüzme, koşu ve bisiklet yarışlarına katılmaktadır. 

Spor organizasyonlarında sporcu sağlığı alanında danışman olarak hizmet vermektedir.