Senin kendini daha sağlıklı ve iyi hissetmen, aynadaki görüntünden mutlu olman için online beslenme danışmanlığı hizmetimizi oluşturduk.

Bu program kapsamında; ilk görüşmemizde seni dinleyip isteklerini, yaşam tarzını, beslenme alışkanlıklarını öğreneceğiz.

   Sonrasında ise, haftada 1 kez olacak şekilde düzenleyeceğimiz online görüşmelerde seninle birlikte beslenme programını oluşturacağız.

   Oluşturduğumuz bu beslenme programı sayesinde hem sen istediğin besinleri kontrollü bir şekilde yiyebileceksin hem de daha sağlıklı olup hedeflerine ulaşacaksın. Aynı zamanda bundan sonraki hayatında nasıl beslenmen gerektiğini sana öğretiyor olacağız.

    Beslenme danışmanlığı hizmetimizin bir diğer başlığı olan sporcu beslenmesinde; takım sporları, bireysel sporlar ve ekstrem sporlarla uğraşan profesyonel veya amatör sporcuların; beslenme programlarını sporcuya özel olarak düzenleyerek sporcunun hedeflediği antreman ve müshabaka performansına ulaşmasını destekliyoruz. Görüşmelerimizin sıklığı; sporcunun kamp, antreman ve maç programına göre belirlenmektedir.

 

“Unutma söz konusu sağlık ve mutluluksa biz her zaman senin yanındayız.

“Her şeyden önce sağlık”